ЕКСКЛЮЗИВНО В МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ WATSONS

Догляд
за волоссям

інноваційний підхід Детальніше...

Історія бренда

Giardini di bellezza - в перекладі з італійської «Сади Краси»

Мелодійна назва Giardini di bellezza з'явилася не випадково. Натхненням послужив чудовий сад на острові Isola Bella, архіпелаг якого розкинувся посередині озера Лаго - Маджоре, на кордоні Італії та Швейцарії. Італійський сад є частиною заміської резиденції сімейства Борромео і виконаний в стилі раннього бароко. В саду ростуть екзотичні рослини, і величні платани, розташовані статуї німф і фонтани.


Сад був побудований італійським аристократом Карлом III з сімейства Борромео для його дружини Ізабелли, в знак великої любові. Тут гостювали англійські лорди, Наполеон I і Жозефіна, історик Едуард Гіббон, а також багато відомих аристократів з усієї Європи того часу.


Тому в знак великої любові до волосся був створений бренд Giardini di bellezza, що поєднує в собі красу і гармонію італійського екзотичного острова з сучасними технологіями виробництва

Виробництво

Бренд Giardini di bellezza розроблений і виробляється італійською компанією Pool Service S.r.l., що спеціалізується на виробництві професійної косметики для волосся. Фахівці компанії займаються дослідженнями і розробкою високоефективних

косметичних засобів по догляду, щоб забезпечити волоссю яскравість і сяючий блиск. Науково-дослідна лабораторія постійно працює над інноваціями, використовуючи знання про рослини, властивості і особливості яких дозволяють по-новому розкрити красу волосся.

Сучасна науково-дослідницька лабораторія

Унікальна вакуумна технологія виробництва фарби

Більш 10 000 інноваційних формул для різних продуктів

Кожен колір тестується тільки на натуральному волоссі і моделях

Використання натуральних активних інгредієнтів: рослинні стовбурові клітини, масла аргани, дорогоцінні екстракти шовку і т.д.

Сертифікати о дерматологічних дослідженнях всіх продуктів, згідно вимог ЄС