ЕКСКЛЮЗИВНО В МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ WATSONS

технолог Алесандро Беллецио

Professional

Осінній сезон, саме той період, коли потрібно звернути особливу увагу на відновлення волосся. Перехід від теплих температур до холодних викликає миттєву реакцію у волосся і шкіри голови. Зневоднення волосся і шкіри голови призводить до сікучих кінчиків (особливо довгого волосся) і загальної сухості (найчастіше це відбувається з кучерявим волоссям). Також зовнішня вологість разом з холодом псують волосся не менше, ніж літні ультрафіолетові промені.

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРОХУ ДЛЯ ОБ
Total votes: 30

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРОХУ ДЛЯ ОБ'ЄМУ І ПРУЖНОСТІ ВОЛОССЯ

Формула шампуню з БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРОХУ є натуральним джерелом великої кількості кальцію, білків, заліза, вітамінів А, С, РР і групи В. Шампунь володіє антибактеріальною властивістю, запобігає виникненню запалень і інфекцій шкіри голови. Дбайливо очищає, зміцнює коріння волосся і волосяний стрижень. Надає волоссю і шкірі голови необхідне живлення і зволоження, повертає волоссю життєву силу, об'єм, пружність і еластичність. Підходить для щоденного використання.

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРОХУ ДЛЯ ОБ
Total votes: 12

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРОХУ ДЛЯ ОБ'ЄМУ І ПРУЖНОСТІ ВОЛОССЯ

Завдяки своїй формулі, до складу якої входить натуральний БІО ЕКСТРАКТ ГОРОХУ, бальзам-кондиціонер насичений великою кількістю кальцію, білків, заліза, вітамінів А, С, РР і групи В. Бальзам – кондиціонер з БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРОХУ зміцнює луковицю і стрижень волосся, регулює роботу потових і сальних залоз. Відновлює структуру, запобігає випаданню та сприяє збільшенню щільності і густини волосся, повертає волоссю силу, пружність і еластичність.

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ ДЛЯ СВІТЛИХ ВІДТІНКІВ ВОЛОССЯ
Total votes: 9

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ ДЛЯ СВІТЛИХ ВІДТІНКІВ ВОЛОССЯ

Формула шампуню з БІО ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ містить ефірні масла, органічні кислоти, вітаміни С і РР. Шампунь володіє протизапальними і пом'якшувальними властивостями, бережно очищає, живить і зволожує волосся і шкіру голови. Заспокоює та знімає подразнення, покращує колір світлого волосся, надає йому шовковистість, м’якість та блиск.

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ ДЛЯ СВІТЛИХ ВІДТІНКІВ ВОЛОССЯ
Total votes: 5

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ ДЛЯ СВІТЛИХ ВІДТІНКІВ ВОЛОССЯ

Формула бальзама – кондиціонера з БІО ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ містить ефірні масла, органічні кислоти, вітаміни С і РР. Бальзам - кондиціонер пом'якшує, заспокоює подразнену шкіру голови, сприяє зміцненню і живленню волосся. Створює на волоссі тонкий прозорий шар, який зберігає та підсилює колір світлого волосся. Надає шовковистість волоссю та золотистий блиск.

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРІХА ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ І БЛИСКУ ВОЛОССЯ
Total votes: 12

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРІХА ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ І БЛИСКУ ВОЛОССЯ

Формула шампуню з БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРІХА насичена натуральними білками, мінеральними речовинами, провітаміном А, вітамінами С, Е, Р, К та групи В. Шампунь делікатно очищає шкіру голови та волосся, рівномірно відновлює та живить його структуру від коріння до самих кінчиків. Вирівнює волосся, надає йому здоровий вид та блискуче сяяння.

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРІХА ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ І БЛИСКУ ВОЛОССЯ
Total votes: 10

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ ГОРІХА ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ І БЛИСКУ ВОЛОССЯ

Формула бальзама – кондиціонера насичена натуральними білками, мінеральними речовинами, провітаміном А, вітамінами С, Е, Р, К і вітамінами групи В. Бальзам-кондиціонер живить та зволожує шкіру голови та волосся по всій довжині зсередини та зовні, не порушуючи гідроліпідний баланс шкіри. Вирівнює волосся, надає йому структуру, здоровий вид та блискуче сяяння.

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ ПШЕНИЦІ І ПРОСА ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВОЛОССЯ
Total votes: 9

ШАМПУНЬ З БІО ЕКСТРАКТОМ ПШЕНИЦІ І ПРОСА ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВОЛОССЯ

Формула шампуню містить натуральні БІО ЕКСТРАКТИ ПШЕНИЦІ І ПРОСА. Шампунь дбайливо очищає, ефективно видаляє забруднення і залишки засобів для укладки з шкіри голови та волосся, не пошкоджуючи гидроліпідний шар шкіри. Завдяки натуральним БІО ЕКСТРАКТАМ ПШЕНИЦІ І ПРОСА, шампунь живить та відновлює посічені кінчики та регенерує пошкоджену структуру волосся. Зміцнює волосяну цибулину, надає волоссю еластичність, шовковистість та блиск.

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ ПШЕНИЦІ І ПРОСА ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВОЛОССЯ
Total votes: 6

БАЛЬЗАМ – КОНДИЦІОНЕР З БІО ЕКСТРАКТОМ ПШЕНИЦІ І ПРОСА ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВОЛОССЯ

Бальзам - кондиціонер з БІО ЕКСТРАКТАМИ ПШЕНИЦІ І ПРОСА проникає в структуру волосся, глибоко живить та зволожує. Відновлює кутикулу та регенерує структуру волосся по всій довжині. Ефективно бореться з пухнастістю волосся, укріплює волосяну цибулину та перешкоджає сплутуванню. Волосся стає еластичним, набуває здоровий вид та сяяння.